O nás

Základné údaje

 • Názov:
  DHL Global Forwarding
 • Poštová adresa:
  DHL Global Forwarding (Slovakia) s.r.o.
  Galvaniho 15/B
  821 04 Bratislava
  Slovakia

Certifikáty

Máte záujem o ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať?

Zavolajte nám
Telefón+421 908 411 311
Napíšte nám
Email

Naša vízia, naše poslanie, naša stratégia

 • Našou víziou je byť Logistická spoločnosť pre celý svet.
 • Naše poslanie – Excellence. Simply Delivered. – je naším majákom.
 • Naša Stratégia 2020: Focus. Connect. Grow. je našou mapou na cestu do budúcnosti.

Chceme spájať ľudí a zlepšovať ich životy. A robíme to tak, že sa nekompromisne zameriavame na zákazníka a každodenne preukazujeme jedinečnosť.

Byť Logistická spoločnosť pre celý svet je ešte viac ako naša globálna prítomnosť vo viac ako 220 krajinách a teritóriách. Je to tiež viac ako naša jedinečná schopnosť ponúkať mimoriadnu škálu logistických riešení.

Chceme byť tou logistickou spoločnosťou, na ktorú sa ľudia obracajú, či už vtedy, keď potrebujú niečo poslať, alebo keď hľadajú pracovné uplatnenie alebo investičné príležitosti, a spoločnosťou, ktorá je globálnym meradlom zodpovednej obchodnej praxe.

Stratégia 2020: Focus. Connect. Grow.

Naša vízia, poslanie a ciele do budúcnosti boli prvýkrát stanovené v našej Stratégii 2015 a neskôr ich zameranie a dôrazy pozmenila naša „Stratégia 2020: Focus. Connect. Grow.“

Je to stratégia jednoduchá, avšak nie prostoduchá. S pomocou troch pilierov Focus, Connect a Grow sme pre najbližšie roky formulovali jasný plán s ambicióznymi, avšak dosiahnuteľnými cieľmi.

Sme globálna logistická spoločnosť s dobrou pozíciou na rastúcich trhoch vo svete. Naďalej sa sústreďujeme na logistiku ako našu hlavnú činnosť, a pritom prispievame k tomu, aby bol svet lepší – hovoríme tomu „Living Responsibility.“

Spájať naprieč organizáciou
Naši ľudia po celom svete vlastnia nesmierne bohatstvo know-how, odbornosti a nadania. Usilovne hľadáme nové spôsoby, ako z tohto pokladu čerpať a zdieľať ich v celej globálnej rodine našej spoločnosti.

Rast v nových segmentoch trhu
Expandujeme na rastúce trhy a segmenty, obzvlášť na rozvíjajúce sa trhy a búrlivo rastúce svetové trhy e-commerce. Ako sa blížime k roku 2020, snažíme sa rozširovať naše logistické služby a využívať tieto príležitosti.

Spájať ľudí, zlepšovať životy
Tým, že spája ľudí, hrá spoločnosť DHL dôležitú úlohu v zlepšovaní ich životov. Ako iste viete, obchod a prosperita sú spolu úzko prepojené. Globálny obchod je závislý od logistiky, čo znamená, že ako logistická spoločnosť sme schopní prinášať spoločnosti skutočné hodnoty.

Robíme oveľa viac, ako len to, že privážame balíky a balíčky a zaisťujeme, aby kontajnery dorazili včas: prinášame prosperitu, privážame zdravie, posilňujeme rast, prinášame radosť. Každým dňom spájame ľudí, zlepšujeme ich životy.