Služby

Máte záujem o ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať?

Zavolajte nám
Telefón+421 908 411 311
Napíšte nám
Email

FINANČNÁ OCHRANA. POKOJNÝ SPÁNOK. DHL CARGO POISTENIE.

Chráňte svoj majetok. S DHL CARGO POISTENÍM znížte riziká dopadu potenciálnych strát alebo poškodenia vášho nákladu na minimum.

Ak sa niečo stane pokiaľ prepravujete tovar v rámci miestnej alebo medzinárodnej prepravy, kompenzácia, na ktorú máte nárok je zväčša kalkulovaná „štandardnými“ podmienkami vymedzujúcimi poistné ručenie.

A to môže byť menej, než si myslíte.

Pre dopravcov (letecké spoločnosti, námorné spoločnosti, autodopravcovia) sa za štandardný postup považuje obmedzenie ich povinného poistného ručenia pri stanovovaní poškodenia alebo straty nákladu na základe hmotnosti alebo množstva tovaru, a nie jeho hodnoty. Takže je veľká pravdepodobnosť, že kompenzácia, ktorú by ste obdržali, by bola výrazne nižšia ako je trhová hodnota vášho tovaru.

Navyše, u nákladného dopravcu môžte mať nárok na plnenie poistnej udalosti len v prípade, že budete môcť preukázateľne dokázať, že došlo k pochybeniu z ich strany. Práve tento proces sa môže prejaviť ako časovo tak i finančne náročný a zároveň frustrujúci.

Okrem toho poistenie „z vyššej moci“, ktoré zahŕňa spôsobenie škôd živelnou udalosťou ako búrky, záplavy, úder bleskom a vykoľajenie – vo všeobecnosti nie je kryté.

MÁME PRE VÁS JEDNODUCHÉ RIEŠENIE

DHL CARGO POISTENIE za nízky poplatok zabezpečí poistné krytie vášho nákladu proti všetkým rizikám fyzickej straty alebo poškodeniu z akejkoľvek príčiny zvonku, i v prípade „vyššej moci“.

POVAŽUJTE TENTO PRÍKLAD ZA KRABICU S TOVAROM VÁŽIACIM 120 KG V HODNOTE 24,000 € PRI POPLATKU ZA PREPRAVU 1,000 €


Cargo poistenie 1 Cargo poistenie 2

Výhody služby DHL CARGO POISTENIE

  • Jednoduchý proces vybavovania poistných nárokov
  • Dá sa poistiť hneď pri rezervácii zásielky
  • Je flexibilné – zaisťuje poistenie jednotlivých zásielok alebo poskytuje ročné poistenie pre vaše zásielky
  • Plné poistné krytie zahŕňa v prípade živelnej udalosti kompenzáciu v plnej výške hodnoty vášho tovaru a poplatkov za dopravu
  • Nízke náklady, ktoré zvyčajne predstavujú menej než 1% prepravy a hodnoty tovaru a dopravného
  • Platíte jednorázový poplatok, a už nič navyše
  • Podpísané a garantované jednou z najväčších poisťovní Chartis

Uistite sa, že máte poistné krytie

Niet nad pokojný spánok, ktorý vám prináša DHL CARGO POISTENIE. Pri rezervácii vašej najbližšej zásielky sa neváhajte spýtať na cenu poistenia.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte našich lokálnych expertov na poistenie nákladu. Tí vám profesionálne poradia vybrať najvhodnejšie poistenie na základe vašich obchodných požiadaviek.


STRUČNÝ PREHĽAD PRINCÍPOV POISTENIA NÁKLADOV (PDF 72 kB)